Reklam Engelleyici

Sanırım bir reklam engelleyici kullanıyorsunuz gibi.

Eğer geçici olarak durdurursanız reklamlar görünecektir. Anlayışınızdan dolayı teşekkür ederiz.

Tahsin MELAN
AnılarPaylaşım

DTCF Anılar

Sevgili dostlarım merhaba!

          Sayfalarımın bu bölümünde, üniversite yıllarımda birlikte olduğum ve unutulmaz birlikteliğimizle güzel anılara imza attığımız dostlarımı anmak, onlarla birlikte olmak istiyorum. Umarım bu sayfalar sayesinde onlarla da görüşme olanağı buluruz.

          Sevgili arkadaşlarım, can dostlarım. İşte yine beraberiz. Her ne kadar o günlerdeki gibi canlı canlı, yüz yüze değilsek de anılarımızda yer alan güzellikler eşliğinde yaşadığımız duygularla baş başayız. Birlikte geçen güzel günlerin anısına bu sayfalarda hepinizi anmak, o günleri anımsamanıza vesile olmak istedim. Son zamanlarda Ahsen Esatoğlu, Ferda Ersözlü, Enver Güveç, Muzaffer Sungur, Jale Talan ile gerek yazışarak gerekse yüz yüze görüşmeyi başardık. Biraz sonra sizlere sunacağım albümün yapılması Ahsen’le görüşmemiz sayesinde gerçekleşti. Anılara sahip çıkma adına sakladığı fotoğrafları Ferda ve Jale’nin şahitliği ile (!)  bu albümü yapabilmek için geçici olarak bana emanet etti. Ben de elimdekilerle bir araya getirerek bu anılar sunumunu gerçekleştirdim.

          Anlatacak yazacak çok şey var elbette. Ama nereden ve nasıl başlayacağımı bilemiyorum. Tek bildiğim, unutmadığım ve sizlerin de unutmadığınıza emin olduğum şey, yazmakla bitmeyecek, içinde en ufak kırgınlığı barındırmayan, yaşanan tüm günlerin ayrı bir güzelliği barındırdığı sayısız anılar yumağının olduğudur.

        İİeriki günlerde daha ayrıntılarla anılara dönmek, birlikte olmak umuduyla şimdilik hoşça kalın. Sizlerden gelecek yakınlaşmayı bekliyorum.

          Yıllar sonra Ankara’da bazı arkadaşlarla yine bir araya geldik. Böylece Gürer Gülsevin, Güldane Çamkerten, Dicle Dondurmacı, Mustafa Özmen, Leyla Subaşı  ile de görüşüp hasret gidermiş olduk.

 

 

Albümü müzik eşliğinde dinlemek isteyenler için

 

 

 

Please follow and like us:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

tahsinmelan@gmail.com
https://www.youtube.com/channel/UCJQiDcLkcZOvHI2rdl3-pIw
https://www.youtube.com/channel/UCJQiDcLkcZOvHI2rdl3-pIw
https://www.instagram.com/tahsin.melan/
WP Radio
WP Radio
OFFLINE LIVE